Tristar | Multifunctional grill pan | PZ-2963 | Grill | Fixed handle | Black
- TootjadTristar
- Mudel: PZ-2963
- Saadavus: 5
-
25€
Tristar | Multifunctional grill pan | PZ-2963 | Grill | Fixed handle | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 113 mm |
| Gross weight | 2.4 kg |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Kaane materjal | Glass |
| Kaasas kate | Yes |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Muud funktsioonid | The Tristar PZ-2963 Electric Pan is a multifunctional grill pan with five different temperature settings with which you can make all kinds of dishes: from paella to potatoes and from meatballs to nasi. The non-stick coating makes sure your food does not b |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.055 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 110 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 331 g |
| Plastic (No PET) | 14 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Multifunctional grill pan |
| Producer product name | PZ-2963 |
| Tare weight (kg) | 0.345 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 280 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Grill |
| Volume (m3) | 0.015054425 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







